Jules Cluzel ve svém posledním závodě ve Francii na pódiu

Neděle 12. září byla speciálním dnem pro Jules Cluzel. Byl to jeho poslední závod ve Francii. Jezdec týmu GMT94 oznámil ještě před tímto víkendovým závodem, že 2022 bude jeho posledním rokem v motocyklových závodech. Jules startoval z 10. místa a skvělým způsobem se dostal do vedení. Jezdec s číslem 16 Yamaha R6 se rychle vyšplhal na 3 místo díky sérii několika rychlých kol. Po pádu jeho konkurenta překročil vítěznou čáru na druhém místě. Velkolepá odměna, kterou dostal hned v prvním závodním víkendu po jeho zranění loni v červenci.

Valentin Debise měl také fantastický závod. 15 na startovní čáře, Valentin předjížděl své konkurenty jednoho po druhém a skončil čtvrtý. Valentin by nepochybně bojoval o stupně vítězů, kdyby nebylo problému se spojkou během kvalifikace.

Po zajímavé kvalifikaci, Andy začínal na 9 pozici a skončil 13 ve druhém závodě.

Tým GMT94 Yamaha měl fantastický víkend, zejména díky 2000 fanouškům týmu, kteří přišli na stánek "Club GMT94". Neskutečný zážitek pro GMT94, ze kterého naskakovala husí kůže každému z jeho jezdců. Tým viděl 500 návštěvníků boxů, 100 návštěvníků kamiónů, 150 lidí na prohlídce okruhu s C. Guyot a více než 1000 lidí přítomných před paddockem na losování od Grand Jeu Concours. Úspěšné shledání po dvou letech zdravotních omezení.

PP Tuning je hrdým sponsorem týmu GMT94 již několik let.