MTM Kawasaki dosáhlo velkého vítězství v WorldSSP300

Tým MTM Kawasaki se může ohlédnout za silným úvodním startem sezóny World Supersport 300 v Aragonu. Adrián Huertas vyhrál svůj vůbec první závod jako člen týmu a ve druhém závodě skončil třetí. Yuta Okaya také skóroval na stupních vítězů jako třetí. World Supersport 300 začal v Motorland Aragon. V pátek během volných jízd byli závodníci MTM Kawasaki v dobré kondici. V kvalifikaci zanechal Adrián Huertas velmi silný dojem tím, že téměř obsadil první startovní pozici. Mistr světa Jeffrey Buis skončil na osmém místě. Yuta Okaya and Koen Meuffels se kvalifikovali na jedenáctém a šestnáctém místě v závodě v Aragonu. 

V prvním závodě byla velká vedoucí skupina včetně čtyř závodníků MTM Kawasaki. Huertas jezdil v předních částí, ale dostal takzvanou "long lap" penalizaci. Okaya se také po chybě musel probojovat zpět do skupiny. Tři kola před koncem byli oba jezdci zpět, Huertas P1 a Okaya P3, když přišla červená vlajka. K žádnému restartu nedošlo, což umožnilo Hertasovi vyhrát jeho vůbec první závod pro MTM Kawasaki. Okay byl třetí, Buis a Meuffels byli také připraveni na vzrušující bitvu v závěrečných kolech. Buis skončil šestý a Meuffels osmý. Nakonec velmi silný začátek sezóny pro MTM Kawasaki.

Ve druhém závodě, Meuffels neměl štěstí když se musel vyhnout řadě havarujících jezdců. Huertas, Buis a Okaya byli silně zastoupeni ve vedoucí skupině dvanácti jezdců. V posledním kole to bylo vzrušující až do posledního metru. Huertas skončil třetí a zaznamenal tak své druhé pódiové umístění o víkendu. Okaya skončil čtvrtý.

PP Tuning je hrdým sponsorem týmu MTM Kawasaki.