O značce PP Tuning

  • vývoj a výroba komponentů pro silniční, sportovní a závodní motocykly
  • výroba brzdových hadic HEL PERFORMANCE na míru dle požadavku zákazníka

KVALITA, KVALITA A ZASE KVALITA a proto jako jediná společnost na světě Vám zničený produkt vyměníme i po havárii Vaší vinou! Na stupačky a seřizovatelné spojkové a brzdové páčky uplatňujeme Záruku nezničitelnosti.

Společnost PP Tuning byla založena v roce 1999 a od svého začátku se specializovala na výrobu stupačkových setů a jiných technických komponentů pro sportovní a závodní motocykly. Výroba mimořádně kvalitních produktů s velkou životností a zárukou nezničitelnosti. 

Základním materiálem používaným pro výrobu je slitina hliníku, která je po vyválcování tepelně upravována a kalena. Jedná se o jeden z nejpevnějších materiálů se specifikací 7075 T651. Všechny produkty jsou vyráběny na CNC strojích vybavených nejmodernější 5-ti osou technologií.        

Testování probíhá přímo na závodních okruzích profesionálními piloty:

Florian Marino, Patrick Jacobsen, Tony Coveňa, Matthieu LAGRIVE, Jason PRIDMORE, Daniel RIBALTA, Victor CARRASCO, William de ANGELIS, Joshua BROOKS, Olivier FOUR, Robbin HARMS, Gino REA, Massimo ROCCOLI, Gianluca VIZZIELLO... To je jen zlomek pilotů, kteří svoje úspěchy pevně vážou na značku PP Tuning již od roku 2002, kdy společnost vstoupila do Mistrovství světa SBK a SSP. 

24HOURS OF LE MANS a další vytrvalostní závody jsou zkouškou kvality bez kompromisu. Teamy jako je MACO RACING TEAM, TEAM MOTORS EVENTS APRIL MOTO, TEAM BOLLIGER SWITZERLAND, TEAM 18 SAPEURS POMPIERS, ECS 1 ECURIE CHRONO SPORT používají naše produkty, protože kvalita je vždy na prvním místě.

Do své produkce společnost PP Tuning každý rok přidává nové produkty, které jsou určeny nejen pro profesionální jezdce, ale i pro širokou veřejnost.