Vývoj a testování

Každý produkt, který uvedeme na trh je dlouhodobě testován. Jsme si vědomi zodpovědnosti, kterou máme vůči všem zákazníkům. Vysoká rychlost, kterou na závodech dosahují piloti musí být při použití našich produktů bezpečná. Kvalitní materiály, perfektní zpracování a stálý kontakt s piloty a mechaniky jsou zárukou dokonalého produktu. Kde jinde, než v Mistrovství světa dostaneme takové informace?

Na vybrané produkty poskytujeme tzv. Záruku nazničitelnosti. Vývoji takových produktů jsme věnovali tolik úsilí a času, že si můžeme dovolit tuto záruku poskytnout. Vy zničíte a my zdarma vyměníme nebo opravíme!  Nezajímá nás, jestli jste páčku ulomil na závodním okruhu nebo v běžném provozu nebo Vám motocykl spadnul v garáži ze stojanu. Ulomené části Vám vyměníme a to zdarma! Problém je pouze v tom, že některé díly se Vám prostě zničit nepodaří.

Při závodu Endurance ve francouzském LeMans, který trvá 24h testujeme zejména tuhost stupačkových setů. Datarecording nám předal velmi zajímavou informaci: do řadící páky kopnou piloti během 24h přes 100.000x!!  Je to neuvěřitelné číslo. Ani po takové zkoušce není nutné měnit ložiska v páčkách! Ty jsou do řadící i brzdící páky lisované. Na páčkách je tvrdý černý elox. Je to technologie povrchové úpravy, která se dělá při minusových teplotách. Proces takové anodizace vytvoří na povrchu výrobku vrstvu 150 μm s extrémní tvrdostí okolo 500 HV. Při těchto hodnotách tvrdosti je odolnost proti opotřebení srovnatelná s odolností nástrojové oceli - a to už jsou parametry, které Vám nedá žádný jiný výrobce na světě. PP Tuning začal tuto technologii používat již v roce 2002 a jsme rádi, že sázka na kvalitu se nám vyplatila.