Set reverzního řazení pro Honda CBR 600RR (2003-2006) umožňuje přestavbu na GP řazení bez nutnosti kupovat kompletní stupačkový set. Lze jej kombinovat i s originálními OEM stupačkami, takže jde o samostatné řešení pro jezdce, kteří chtějí změnit schéma řazení, ale nechtějí kvůli tomu měnit celou sestavu stupaček.
U tohoto provedení je řadička namontovaná místo bočního stojanu. Ten je nutné demontovat a nahradit speciálním mezikusem, který je součástí setu. Právě do tohoto mezikusu se následně montuje řadicí páka. Výsledkem je modelově přesné a technicky čisté řešení bez univerzálních kompromisů.
GP řazení, označované také jako reverzní řazení, se používá hlavně při sportovní jízdě, na trackday a na okruhu. Hlavní výhodou je jednodušší řazení vyššího rychlostního stupně při výjezdu ze zatáčky a ve větším náklonu, kdy bývá tlak na páku přirozenější než klasické podsunutí špičky pod řadičku. U lehké supersportovní šestistovky, jako je CBR 600RR, dává taková úprava jasný funkční smysl.
Set reverzního řazení PP Tuning pro Honda CBR 600RR (2003-2006) je vhodný pro jezdce, kteří chtějí modelově specifickou přestavbu na GP řazení a zároveň si chtějí ponechat OEM stupačky. Důležité je počítat s tím, že boční stojan se při této konfiguraci demontuje a jeho místo přebírá speciální mezikus dodávaný přímo v setu.
Klíčové vlastnosti:
- set reverzního řazení pro Honda CBR 600RR (2003-2006)
- přestavba ze standardního schématu na GP / reverzní řazení
- lze použít i s OEM stupačkami
- řadička se montuje místo bočního stojanu
- boční stojan je nutné demontovat
- součástí setu je speciální mezikus
- řadicí páka se montuje do mezikusu nahrazujícího boční stojan
- vhodné pro sportovní jízdu, trackday i okruh
- modelově specifické řešení pro Honda CBR 600RR (2003-2006)
- Katalogové číslo819736


















