Stupačky Suzuki GSX-R 1000 (2007-2008)
RACE CONCEPT pro Suzuki GSX-R 1000 (2007-2008) je stupačkový set pro jezdce, kteří chtějí ze superbiku této generace dostat přesnější oporu, čistší mechanickou odezvu a sportovnější posed bez kompromisů v pevnosti. U GSX-R 1000 z těchto let je ergonomie velmi důležitá, protože motorka umí být tvrdá na brzdy, stabilní v rychlých pasážích a citlivá na to, jak jezdec pracuje nohama a spodní částí těla. Právě dobře navržené přepákování proto pomáhá dostat z motorky jistější nájezd do zatáčky, lepší kontrolu v náklonu i čistší akceleraci ven.
Set je koncipovaný jako plně nastavitelný systém s 9 možnostmi polohování od 10 do 35 mm nahoru a dozadu, takže lze posed doladit podle výšky jezdce, velikosti boty i stylu jízdy. Samostatně lze přizpůsobit také délku brzdové a řadicí páky, což má při sportovní jízdě větší význam, než se často zdá. Výhodou této verze je také možnost použít set i pro reversní / GP řazení. Přestavba je jednoduchá, stačí otočit mezikus s tisícihranem na ose řazení o 180°.
Konstrukce vychází z technického standardu řady RACE CONCEPT. Všechny díly jsou CNC obráběné z vysokopevnostního duralu 7075 T6, páky pracují na zapouzdřených kuličkových ložiscích Ø 22 mm těsněných proti prachu a vodě a celé řešení používá odlehčenou, ale pevnou konstrukci s TORX šrouby z vysokopevnostní oceli. Tvrdá anodizace chrání povrch při dlouhodobém používání, laserový popis podtrhuje technický charakter a speciální profil stupaček, testovaný ve vytrvalostních závodech EWC / 24h Le Mans, drží botu jistě i za mokra.
Praktickou výhodou je možnost doplnit sklopné ukončení řadicí i brzdové páky, které pomáhá snížit riziko poškození při pádu. Přepákování lze také barevně personalizovat výměnou ochranných ploutviček, stupaček a ukončení pák. Set není vybaven mechanismem pro sepnutí brzdového světla, takže pokud chcete zachovat jeho funkci, doporučujeme dokoupit tlakový spínač.
Na tento výrobek se vztahuje Záruka nezničitelnosti, takže při poškození, i při havárii vaší vinou, zajistíme bezplatnou opravu nebo výměnu. Samozřejmostí je i okamžitá dostupnost náhradních dílů v sekci NÁHRADNÍ DÍLY.
Klíčové vlastnosti:
- plně nastavitelné stupačky pro Suzuki GSX-R 1000 (2007-2008)
- použitelné i pro reversní / GP řazení
- 9 poloh nastavení v rozsahu 10 až 35 mm
- přesné CNC obrábění z 7075 T6
- volitelné sklopné ukončení řadicí i brzdové páky
- barevná personalizace
- Záruka nezničitelnosti
- náhradní díly ihned dostupné
Náhradní díl
Příslušenství
Model
- Suzuki




























































